Brazilian UFO crash

17. února 2018 v 14:05 | Lil Aylien |  Aliens 👽
První velký případ, o kterém si povíme, se odehrál 20.1.1996 na okraji malého průmyslového městečka Varginha uprostřed Brazílie. Ve 2 hodiny ráno armádní satelity zaznamenaly neznámý objekt vstupující do zemské atmosféry a ihned o tom informovali Brazílii, jelikož ze záznamů zjistili, že objekt míří přímo tam.


Svědci popisují obrovský, hlasitý výbuch po havárii objektu doutníkového tvaru.
Vojáci druhý den ráno podali svědectví o tom, že onu osudnou noc skutečně k havárii došlo a došlo k setkání s podivnou bytostí, která havárii přežila. Hasiči bytost zabalili do sítě, uložili do bedny 1x1 metrů a předali vojákům.
Velitel hasičů vše o jakémkoliv setkání popřel, nicméně on sám na místě havárie nebyl a po těch, kteří tam byli, se na pár dní slehla zem, dle velitele měli všichni dovolenou.
Existuje záznam hovoru, při kterém podal svědectví voják, který tvořil eskortu při převozu neznámé bytosti z havárie do nemocnice.

"Bylo to prostě k neuvěření, nemohl jsem věřit vlastním očím. Na nosítkách přinesli tvora, mimozemšťana, bylo to zvláštní, naprosto neuvěřitelné. Vypadalo to, že nemá puls. Byl jsem členem týmu vyslaného hlídat laboratoř, kde vědci toho tvora zkoumali. Nedokážu říct, zda byl živý nebo mrtvý, všechno to bylo velice divné. Náš kapitán se bál, že něco chytíme. Strašlivě to páchlo, jako by se ten tvor pomočil. Silně tam páchla moč, nikdy na ten zápach nezapomenu.
Ten tvor byl asi metr vysoký, měl zvláštní kůži, jakoby naolejovanou a lesklou a rudé oči, ty byly úžasné. Na rukou měl takový zvláštní spár, v žádném případě to nemohl být člověk, rozhodně šlo o mimozemšťana.
U celého případu jsem figuroval jen v nemocnici, nikdy jsem neviděl tu havarovanou loď, zkrátka nic dalšího, ale vyptával jsem se několika z těch, co toho tvora chytili a ti viděli trosky UFO rozeseté po ploše zhruba jednoho hektaru.
Zatímco jsem stál na stráži, prováděl lékařský tým všechny možné testy, jestli ještě reaguje. Snažili se mu zachránit život, bylo jasně vidět, že ti lékaři z týmu jsou stejně nervózní a otřeseni jako já.
Stačí si představit, jak strašně podivné to celé bylo, doslova neuvěřitelné. Vidět tu událost bylo to nejsilnější, co jsem v životě zažil. Vím, že to zní zvláštně, ale já tam byl a opravdu se to stalo. Viděl jsem toho tvora na vlastní oči."

Armádní velitel vše popřel, údajně šlo o pár trpaslíků, kteří do nemocnice přijeli kvůli porodu.
Několik hodin po smrti první bytosti byla na smetišti na okraji města třemi sestrami spatřena další taková bytost. Popis, který sestry poskytly, se až nápadně podobá popisu, který poskytl voják z nemocnice.
Armádní velitel opět vše popřel, tentokrát šlo údajně o dalšího, znetvořeného trpaslíka, který na smetišti sem tam přebývá.
O několik dní později se objevila svědkyně, anglicky hovořící právnička, která havárii viděla z okna svého bytu. Uvedla, že armáda byla na místě téměř ihned, zhruba 5 minut po události. Jak je možné, že se tam dostali tak rychle?
Několik týdnů po havárii zemřel Marco Eli Cherese, voják, který byl přímo na místě havárie. Jeho sestra vypověděla, že prý zemřel na následky otravy neznámými látkami, které se do jeho těla dostaly kůží. Požadovala pitvu, tu však lékař odmítl a nařídil tělo ihned pohřbít. Zemřel i člen hasičského týmu, který se na místě havárie též pohyboval. V krvi mu bylo nalezeno 8% neznámých, jedovatých látek.
O několik týdnů později bylo starší ženou nahlášeno další setkání, tentokrát bytost spatřila v ZOO. Popis, který uvedla, odpovídal popisu vojáka z nemocnice i sester ze smetiště. ZOO uvedla, že v době, kdy stvoření bylo pozorováno, zemřelo 5 zvířat na otravu neznámými látkami.
Několik dní na to armádní neoznačený letoun vyvezl ze země vše spojené s havárií.
Nakonec bych vám chtěla ukázat 2 fotografie pořízené ze záznamů. Ta první je těsně před tím, než objekt havaroval a je z oficiálního záznamu, ta druhá je pár minut po havárii a je ze záznamu pořízeného svědkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 17. února 2018 v 22:26 | Reagovat

Je fajn, ze to jen nekopirujes. Na deuhou stranu pochybuju, ze je to 100% tvuj clanek vcetne fotek. Doporucuju uvest zdroj :)
Az napadne mi to pripomina ockovani ... tam se taky vsechny dukazy zametaj pod koberec ..

2 lilaylien lilaylien | E-mail | Web | 17. února 2018 v 22:52 | Reagovat

[1]: Já u toho nebyla, je tedy logické, že fotky nejsou moje a proto mají v rohu znak zdroje.
Co se samotného textu týče, je tvořen z mých vlastních poznámek, které jsou několik let staré, hovor vojáka je mnou přeložen a v podstatě každý takový článek tu bude tvořen z mých vlastních zápisků, které jsem posbírala všude možně. :)

3 Jeife Jeife | E-mail | Web | 17. února 2018 v 23:24 | Reagovat

[2]: no vidis, vodoznaku jsem si v mobilu nevsimla :) super, to je fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama